| Sebi00 a întrebat:

Imi poate cadea parul daca ma fac cu placa si daca da cum pot sa fac sa numi cada?

Răspuns Câştigător
| ktln a răspuns:

Nu mai apela la placa atat de des! Incearca sa iti prinzi parul, sa-ti faci diferite impletituri etc. (coada de peste, spic pe cap etc) ai mai multe idei pe www.youtube.com,cauti acolo si experimentezi si tu. Sau daca nu poti renunta la placa, incearca sa folosesti protectie pentru par inainte sa te dai cu placa, si diferite tratamente pentru parul deteriorat. :d

3 răspunsuri:
| deeadragutza2 a răspuns:

Da o sa iti cada parul daca il faci cu placa des si in plus il si arzi.Ca sa nu iti mai cada foloseste sulutia de la gerovital plant cu petroleum

| rebellefleur95 a răspuns:

Buna! De la placa iti arzi si parul si ti-l si arzihappy am o metoda care a functionat pentru mine e pentru intarirea firului d par n iti mai va kdea parul.pui un galbenus d ou un pic de ulei d masline si zeama de lamaie.e eficient:*. FUNDA?

| ktln a răspuns:

Primesc funda big grin