| Gabone a întrebat:

Imi poate cadea parul de la ficsativ? dau funda happy

4 răspunsuri:
| Anonima_2658 a răspuns:

Pai orice produs chimic, cosmetic afecteaza parul.
dar daca il aplici cum trebuie si il folosesti in mod moderat, nu exista mari sanse. sfat: nu aplica tocmai de la radacina. asa nu afecteaza de loc.practic.parul e o materie moarta-care nu are nervi[adica nu te doare cand il strangi-te doare radacina] ...radacina e responsabila,cu cresterea calitatea si frumusetea parului big grin

totusi incearca sa eviti,daca nu iesi, sau nu ai ceva imp. de facut, mai bine nu`ti fa parul.

app.folosit in exces, mai si cade ...haide sa ne dam cu acid sulfuric in cap si sa ne asteptam sa nu ne cada laughing

oh go on bafta-

| MaryahMaraia a răspuns:

Din nefericire, da, cade. strica si usuca firul de par. e ca placa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca il folosesti des, sunt sanse cam 60% sa casa, depinde si ce par aihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima oara sa mor daca nu am inteles ca scrie laxativ laughing