| anonim_4396 a întrebat:

Îmi poate spune și mie cineva cum este sexul doar dintre bărbați daca ești pasiv, nu activ? Vreau seriozitate

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu fi tîmpit, Dumnezeu a instituit casatoria intre un barbat si o femeie nu barbati cu barbati sau femei cu femei, asta este o dereglare a unor minti bolnave homosexualii isi vor primii pedeapsa, Dumnezeu nu permite astfel de lucruri dezgustatoare cum se fac astazi pe tot pamintul, si la cîte femei frumoase sunt in România, si nu numai, tu vrei sa te culci cu barbati?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fiecare persoana simte altfel experientele sexuale si banuiesc ca lucrurile sunt si mai diferite in cazul sexului anal. Tot ce trebuie sa tine cont e igiena si protectia.

| Violleta2022 a răspuns:

Sexul pasiv este atunci cand ala o primeste in poponet sau oral.

| mihai69 a răspuns:

Depinde. Fiecare cuplu are preferințele sale.

| dullcat a răspuns:

Slabe sanse sa intalnesti aici persoane de aceeasi orientare sexuala ca sa primesti raspuns. Apoi, ai varsta necesara pentru sex?

Răspuns utilizator avertizat