| Ionut659 a întrebat:

TPU la bărbați doare sexul? Adică când bărbatul bagă treaba aia ce nu se poate spune în față? Pe cine doare mai tare? Vă rog seriozitate.

Răspuns Câştigător
| Anonima12344 a răspuns:

Femeile simt o durere mult mai mare.Este evident că și la bărbați doare, dar este o durere suportabilă

Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul barbatilor poate sa apara o senzatia de durere de regula suportabila insa numai in anumite situatii si anume cum ar fi :
-- in timpul incercarilor de penetrare fortata a unui vagin virgin, in care niciodata nu a fost introdus nici macar 1 singur degetel, si penisul barbatului are o grosime prea mare, peste medie, big grin
-- In cazul in care este intretinut un act sexual anal, fara sa fie folosit un lubrifiant adecvat
Durerea din timpul dezvirginarii pe care o simt femeile in multe cazuri este extrema, uneori insuportabila, adica incomparabila cu cea pe care o simte (uneori) barbatul.

| mihai69 a răspuns:

Te referi cumva la Lord Voldemort?!? Întreabă-l pe Harry Potter.

| Raluca591 a răspuns:

Doare, insa nu tare

| CosminM98 a răspuns:

Din propria experiență, pe mine ca băiat nu m-a durut deloc și niciodată, ca fată din câte am observat cam doare mai ales dacă sunt la început!