| larystar1998 a întrebat:

Imi puteti da si mie niste sfaturi? deci mie imi place de un baiat cu care am copilarit si e cu 3 ani mai mare ca mine ..vara trecuta a dat multe semne ca ma place si mi a si spus ca o sa fim impreuna si ma face incontinuu geloasa...acum 2 luni m am intalnit cu el din intamplare in parc el era cu prietenii cu bicicleta eu cu o fata pe jos si m a vazut unul dintre prietenii lui si eu nu i cunosc pe niciunul dintre ei si s au oprit toti si a trecut el pe langa mine si mi a spus buna si toti prietenii lui se uitau la noi fff ciudat! stiu ca ma place dar de ce nu mi zice in fata ca ma place? toate verile le petrecem impreuna la munte unde avem casa de vacanta si acolo face tot felul de gesturi si se uita incontinuu in ochii mei si pe facebook ii zice surorii mele chestii neaddevarate ca sa mi zica mie si sa ma faca geloasa...deci de ce nu mi zice in fata ca ma place si asteapta atata? si cum pot sa l bag in seama si sa i zic ca a fost din greseala ca l am bagat in seama sau ceva de genul si sa l fac sa ma bage el pe facebook in seama?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Baiatul inca nu este interesat de tine, dar nu s-ar da la o parte sa te cunoasca "bine", la acea casa de vacanta.

| larystar1998 explică (pentru neutrino):

Ne cunoastem foarte bine mi a zis in fata ca ma place si era si sa m a sarute...dar e fffff rusinos chestia e ca vreau sa l fac sa ma bage in seama dar nu stiu cum afara ma baga in seama numai ca eu il ignor pentru ca ma face incontinuu geloasa

| h3r a răspuns:

Fă și tu un pas. Nu mai aștepta totul de-a gata.

| larystar1998 explică (pentru h3r):

Si ce pas pot face? stiu deja ca asteapta sa l bag eu in seama

| d00dlez a răspuns:

Nul baga in seama happy daca nu ii mai raspunzi o vreme