| andenda a întrebat:

am o nelamurire... weekendul trecut am intalnit un tip din cluj care nu e foarte sociabil dar dintr-un motiv cu mine s-a deschis foarte mult si am ajuns sa petrecem toata noaptea impreuna la foc am si adormit impreuna am stat pe el, el pe mine totul mergea atat de bine...dar la un moment dat am adormit si cand m-am trezit imi era foarte frig asa ca l=am trezit si i-am spus sa mergem in cort si s-a ridicat incet si apoi a scpus doar: pa, fara nimic altceva si a plecat pur si simplu atat de sec. prietenii lui spun ca el nu prea e cu multe fete si se mirau ca cu mine a petrecut atat de mult timp. dimineata din nou se baga in seama cu mine. apoi am plecat ( el sta intr-un oras diferit) si l-am adaugat pe facebook dar nimic, ce sa fac? ma place? nu ma place? de ce a petrecut atat de mult timp cu mine in zadar?

Răspuns Câştigător
| Lexy ♥ a răspuns:

O fi suferit o deceptie in dragoste si acum cand vede femei fuge... poate nu vrea sa se ataseze de nimeni, prefera sa stea singur...eu zic sa nu il mai cauti prea mult ca o sa fuga mai rau daca este ceva te cauta el.Sa simtit si el bine in compania ta si probabil cand si-a dat seama ca tu o sa intelegi ca vrea mai mult ( un inceput de relatie) s-a gandit sa fuga ca sa nu iti mai dea explicatii.Numai bine.

8 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Are probleme psihice. Stai departe de el.

| Doηηa a răspuns:

Asa sunt baietii. Poate ca totul se petrece doar in mintea ta.
Stii vorba aia "Cine nu te cauta nu-ti duce lipsa." am inceput sa o pun in aplicare.
Mult succes oricum. :*

| Vi003 a răspuns:

Nu trebuia sa stai pe el! Daca esti mai plinuta, s-o fi sufocat in somn si nu vrea sa repete experienta.surprise

| andenda explică (pentru Vi003):

Am stat doar cu capul pe el laughing si nu sunt plinuta

| Vi003 a răspuns (pentru andenda):

Atunci e alergic la fetele frumoase si...stranuta!big grin

| Aimèeeee a răspuns:

Poate ca ii e teama sa-si arate sentimentele, te-ai gandit la asta?

| CorNNeL a răspuns:

Draga mea, uni baieti sunt in general timizi si le este rusine, si prefera sa fuga, poate nu este genul tau, uita de el happy. Funda?

| Lucifer97 a răspuns:

Poate ca e din ala, rasucit...