| LoweMadleen a întrebat:

Ma puteti ajuta? Ce cadou ii pot face unei fete de 13 ani la ziua de nastere?

5 răspunsuri:
| dragalasa a răspuns:

Pai ai putea sa ii iei un ursulet mare de plus, o geanta, bratarii, o bluza, un film care ii place mult, (o carte daca nu gasesti altceva) un joc video sper ca te-am ajutat :*

| theboss8159 a răspuns:

Telefon! Carte papusi dulciuri

| Brâncuşi a răspuns:

Bună ziua, eu acum în perioadă crăciunului sunt plecat din ţară am fost într-o dilemă dar m-am hotărât în privinţa cadourilor le-am luat o cană specifică ţării, nişte ursuleţi din pluş şi o agendă super finuţă iar restul membrilor, deodorante şi parfumuri.
Sper să îţi vină o idee, o zi bună!

| FuckSchool a răspuns:

Paii ai putea sa-i cumperi : O esarfa draguta, un medalion, o carte daca ii place sa citeasca, o bluzita draguta, parfumuri, un lantisor din argint, o bratara, etc.