| pisciutza19 a întrebat:

Imi puteti recomanda un site cu filme de adulti(gratis nu vreau sa platesc nimic).Imi place sa ma uit de la un timp la asa ceva doar ca pe televizor nu ma lasa tata, ma pot uita doar pe laptop cand el nu este acasa.Dau funda celui mai bun site.

Răspuns Câştigător
| PumpkinDoll a răspuns:

PornHub
RedTube
xVideos
XNXX
JavHD

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Porno hub

| corbulalbrosu a răspuns:

Sunt mai multe de o ''gramada'' de astfel de site-uri cu filme pentru adulti. Tube8, Red Tube, PornHub, Sexteen, etc, Le gasesti pe toate la...un clic distanta. Vizionare placuta!

| KillerMDFK a răspuns:

Stiu unu bun dar e rus. nu conteaza vtrahesite.me

| Dgrig a răspuns:

Xhamster