| edy45svmag a întrebat:

Imi puteti recomanda niste filme mai noi si mai bune? Vreau sa fie cu actiune dar cu o poveste cat de cat buna sau Sci-fi nu conteaza dar sa fie filme bune! Dupa vizionarea acestora voi acorda funda celui mai bun raspuns cu cele mai bune filme.Nu de alta dar ma plictisesc si vreau sa am la ce ma uita aceasta vara.Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

American Pastoral (2016),Nocturnal Animals (2016),The Great & The Small (2016),I Don't Feel At Home In This World Anymore (2017),Brimstone (2016),iBoy (2017),Contratiempo (2016) Kicks (2016),The Space Between Us (2017),Detour (2016),The Gamechangers (2015),Ghost In The Shell (2017),Évolution (2015),Hell Or High Water (2016),The Magnificent Seven (2016)

| curioasa210 a răspuns:

Https://ro.wikipedia.org/wiki/List%C4%83_de_filme
Gasesti aici cate filme vrei.
Poti cauta si pe NetFlix

| AnnabellaBB a răspuns:

1 War FOR the plante of the apes
2 passengers
3 Baby Driver
4 Transformers the last knight
5 The mummy
6 Piratii din caraibe razbunarea lui salazar
7 Baywatch
8 The ghost in the shell
9 Wonder women
10 Manchester by the see
Mi-au placut enorm, eu fiind in Uk, am abonament la cinema si am la activ peste 100 films.

| CristinaCMH a răspuns:

Buna!
Incearca Baywatch, e foarte interesant si are multa actiune.
In caz ca nu ai vazut Fast&Furious 8, ti-l recomand cu placere.
Vizionare placuta!

| AnnabellaBB a răspuns (pentru CristinaCMH):

Decat Fast &Furious 8, unde este multa vorba si acțiune cam rară, mai bine Triplu x, întoarcerea lui xander Cage sau ceva de genul nu mai tin minte exact