| AlexandruMMM a întrebat:

Salut, stie cineva un site cu filme 3D gratis? Am un televizor 3D, ochelari, un cablu HDMI (pot transfera in direct imaginea de pe laptop pe televizor). Toate site-urile pe care le-am incercat nu merg.

3 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Nu se vad 3D de pe laptop pe tv.Am incercat si eu de pe laptop pe tv si nu merg.Si cand se trasmite un film 3D pe un canal trebuie sa iti setezi tv-ul pe 3D.Mie m-ia descarcat cineva filme 3D si se vad bine.Nu stiu de pe ce site l-ea descarcat.

| octav005 a răspuns:

Descarci dupa laptop si tv il folosesti pe post de monitor prin cablu hdmi, filmul 3D trebuie sa fie 2 videoclipuri accelasi intr-o singura imagine apoi apesi pe butonul 3d de la tv. iti pot da un site cu filme 3D IN PRIVAT

| AlexandruMMM explică (pentru octav005):

Te rog mult. Daca merge iti garantez funda