| iuliaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum pot fii mai perversa cu prietenul meu? Atunci cand ne sarutam, si cum pot sa-l excit cand ne sarutam. Bine inteles fara sex.

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Păi la ce alergi după excitat dacă nu vine și sexul? Ce vrei de fapt?
Pa, pa.

| shadow72 a răspuns:

Ii reciti luceafarul...nu vad rostul...il exciti dar nu faci sex cu el.macar o labuta

| Kynext a răspuns:

Saruturi lente,fine,cu varfuri limbii pe buze.
"Masaj" lent pe gat cu buzele,usor umezite.
Omul cand se excita respira mai greu si mai apasat,fa asta in jurul urechii, cat sa perceapa.
Plimba'ti mainile pe corpul lui, in special pe partile laterale ale abdomenului si in partea superioara a spatelui.
Depinde de tip, functioneaza si cazul in care te lipesti toata de el.
Dar la fel, nu arata o ciocolata unui copil ca apoi sa pleci fara sa il lasi sa se bucure de ea.E destul de nasol.

Have fun! ^_^

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Daca este atras de tine, o sa se excite la primul sarut. Eu stiu... Aseaza-te in poala lui, prinzandu-l cu picioarele de solduri, saruta-l cu pasiune, mangaie-l, etc.

| ywar a răspuns:

Mangaie-l cu toata gaina... daca ai auzit de banc happy

| Felys a răspuns:

Ce rost are sa fi perversa si sa exciti pe cineva daca nu mergi pana la capat, e precum arati o ciocolata unui copil, dar nu ii dai, e urat din partea ta sa intarati un barbat si sa il lasi cu oaule umflate

| Seepty a răspuns:

Pai prinde-l de fund si pisca-l sau pune-i mana pe penis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de ce vrei asta? Sa ii faci pofta de sex si apoi sa il lasi cu ochii in soare?
Ma rog, incearca sa il saruti/musti de lobul urechii, gat, freaca-te mai mult de el, chestii din astea.
Daca nici fetele nu mai stiu cum sa ne excite.

| lucifer12345678 a răspuns:

De ce sa chinui saracu baiat daca nu mergi pana la capat

| yuly04 a răspuns:

Saruta-l cat de incet poti, musca-l usor, respirai la ureche...,