| deea98 a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste surprize pentru ziua de nastere a celei mai bune prietene? Vreau sa aiba parte de multe surprize cel putin din partea mea:X. Am pregatit cateva, dar as mai avea nevoie... fundita+vot:X Scuzati categoria, dar pe asta stati cel mai mult.

4 răspunsuri:
| flor_4630 a răspuns:

Ii poti pregati o petrecere-surpriza.nu ai precizat varsta prietenai tale.nu stiu ce sfat sa-ti dau.

| deea98 explică:

Are 12 anibig grin

| Ninuni a răspuns:

Pune intr-o camera o multime de baloane umflate, nu stiu daca e bine, raspunsul l-am scris tirziu dar o sa stii ideea pe viitor.

| Munteanu_Natalia_1993 a răspuns:

Poti sai dai un buchet de bomboane cu bat