| Agnesia a întrebat:

Hi, TPU! Am nevoie de ajutorul vostru. Deci, se apropie ziua de nastere a celei mai bune prietene si inca nu am decis ce sa-i daruiesc. Este "băiețoasă", cum s-ar spune

4 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Deci nicio data deci la inceput de propozitie. Ce varsta are prietena ta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati varsta si pasiuni are?
Daca este ăasionata de citit, ii poti cumpara o carte, daca ii place muzica, cumperi un CD cu trupa sau artistul ei preferat, poate ii un anumit gen de filme

| DumitruS a răspuns:

Cati ani are, in primul rand apoi ce hobby-uri are?

| Juviia a răspuns:

Cati ani are? Eu iti recomand haine tip "swag" daca e baietoasa.