| geogi a întrebat:

Imi spune-ti va rog si mie o declaratie de dragoste?

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Declaraţiile de dragoste vin din interiorul sufletului pentru persoana dragă nouă.
Pa, pa.

| catthshshshs a răspuns:

Totul e sa iti pui imaginatia la contributie...
" In fiecare noapte vad ochii tai dulci in visele mele si mi-as dori ca buzele tale calde sa fie cele care imi zambesc atunci cand ma trezesc, ochii tai sa fie luceferii care imi dezmiarda visul si sa fii doar tu langa mine, tu si fericirea noastra."

| cossmy a răspuns:

Nu uita ca am fost prieteni Nu uita ca te doresc Doar pe tine te iubesc si la tine ma gandesc

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Mi-as dori mereu sa fiu pe buzele tale, sa privesc in adancul ochilor tai sa ma pierd in ei, sa ajung in inima ta sa iti soptesc cate de mult te iubesc
E spusa de minebig grin sper sa iti placa

| yanny`s a răspuns:

Eu o sa-ti dau o poezietongue ca la astea ma priceplaughing
am compus`o acum vreun an, cam asatongue

Sunt o raza fermecata ce te`ncalzeste cu sărutarea sa,
Eşti un soare dulce ce luminează viata mea…
Sunt o stea argintie desprinsa din inima ta,
Eşti o lumina orbitoare făcuta numai pentru EA...
Sunt cerul ce`l priveşti atent, cazând mereu pe gânduri.
Eşti nor purtat domol de vânt, in mii si mii de rânduri.
Sunt marea care o zaresti, privind in departare,
Eşti oglindirea`n chipul ei, la glasul tău răsare.
Sunt floarea care o atingi cu mana`ti delicata,
Iar al petalelor miros …vei fi tu vreodată?

« Sunt jumătate de Pamant.si tu eşti jumătate,
Formam un « TOT », un Univers.nimic nu ne desparte… »

| stefangeles a răspuns:

Eu nu le am cu declaratiile dar pot compune un poem pentru persoana indragitabig grin

Soarele astazi mi-a zambit
Si in sinea mea te-am simtit
Astazi iti spun, doar Te iubesc,
Ca maine inima sa ti-o daruiesc
Sa ma cuprinda un vis nebun,
Cu noi 2 protagonisti in apus
Si 2 vorbe am sa-ti spun
TE IUBESC big grin

sper ca va place acum ii fabricatahappy

| Smarandica a răspuns:

Te iubesc pentru ca te iubesc si nu pentru a fi iubita, pentru ca nimic nu egaleaza pentru mine bucuria de a te vedea fericit.(asta o ador)

| Catalion a răspuns:

Fara dragoste suntem doar orfani de toate, fara pasiune suntem ca o moara de vant spanzurata in vid!

| marymaryanne a răspuns:

Parerea mea si cred ca cel mai frumos cuvant pe care sa il spui perdoanei iubite este un sincer""TE IUBESC""happy

| Ѕαяωאאα a răspuns:

In Cer erau milioane de ingeri. Unul dintre ei, era atat de dragut si scump incat gelosii l-au aruncat pe Pamant. Te-a durut rau cand ai cauzut? sad :X

| Flinn a răspuns:

Azi-noapte mi-am rugat ingerul sa te pazeasca. Dar a venit mai devreme. L-am intrebat de ce. A zambit happy si mi-a spus ca un inger nu pazeste alt inger! "

| Im.GIulee a răspuns:

Dragostea este partitura vietii, daca nu ai exista, as fi o afoana in imensul cor al timpului.