| Ariannaepitipoanca a întrebat:

Bună,am o mare problema.Sunt fata și tot se dau fete la mine.Este foarte frustrant și nu știu ce sa fac ca să se dea băieții,ci nu fete.Vă rog sa ma ajutați, pana și prietenii cred ca sunt lesbiana(n-am avut în viata mea o relație cu o fata)

10 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Refuza constant avansrile si roaga-te Creatorului u
ca lavtimpul pe care El il consisera poteivit sa aducă în viata ta persoana care El știe ca e potrivita pentru căsătorie. Trăim într-o lume tot mai pacatoasa, nu trebuie sa te mire.

| ania a răspuns:

Refuza constant avansurile si roaga-te Creatorului
ca la timpul pe care El il consisera poteivit sa aducă în viata ta persoana care El știe ca e potrivita pentru căsătorie. Trăim într-o lume tot mai pacatoasa, nu trebuie sa te mire.

| RAY a răspuns:

Degeaba cred majoritatea daca nu pot dovedi prin dovezi ca chiar esti,nu are importanta daca ai avut sau nu,plus ca esti adolecenta inca nu stii ce simti, trebuie sa treaca un timp, mai ales la voi fetele care sunteti mai emotionale si ciclu, estrogeni, hormoni, eu iti sugerez un jurnal propiu in care sa te auto descoperi pe tine

| Violleta2022 a răspuns:

La anisorii astia este normal sa legi prietenii doar cu fetitele, ca asa se intampla in adolescenta, cand esti micuta.
Ar trebuii s amai lasi gandurile sexuale, ca nu vrea nimnei sa-ti afca nimic, doar vor sa se joace cu tien, sa glumeasca, sa barfeasca, sa se plimbe samd.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ai minim 16 ani, ești înaltă, slabă și plăcută la față trebuie să porți fustă scurtă puțin deasupra genunchilor și te vor observa toți colegii din liceu din clasa ta și din alte clase dar de vârsta ta.

| Madaxo97 a răspuns:

Pe fete le refuzi clar si direct si le zici ca ești hetero, dacă esti la școală spune tuturor ca ești hetero ca sa nu mai aibă dubii si sa nu mai facă glume. Ca sa atragi atenția băieților îmbracă-te mai provocator.

| just4ubr2015 a răspuns:

Incearca o aventura cu o fata si iti va placea

| Mindfulness a răspuns:

Ești foarte frumoasa și de aia.

| Cipi1212 a răspuns:

Nu le băga în seamă.

| NataLee a răspuns:

Ia un băiat și sarutâl pasional și o sa le dovedești ca nnu ești