| gabby_1493 a întrebat:

Imi vine ciculu aporape la saptamana e ceva ne-inregula?

5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

E foarte in neregula, ala nu este ciclu, se cheama metroragie ( sangerare in afara menstrei). Menstruatia trebuie sa-ti vina in mod normal o data pe luna, la 28-30 de zile si sa te tina 4-5 zile, in rest, trebuie sa fii curata, adica sa nu sangerezi deloc. Du-te la un medic ginecolog.

| catthshshshs a răspuns:

Mergi de urgenta la ginecolog ca nu este in regula.

| Malvina24 a răspuns:

Da! sa stii ca nu e prea normal, ar trebui sa vizitezi un medic sa aflii care este problema!

| Merilynne a răspuns:

Nu este normal la fel cum a sp abh se cheama metroragie du-te la un medic ginecolog

| SaraIsVeryBeautiful a răspuns:

Nu este nimic anormal.Stai linistita.