| bebelove a întrebat:

Nu mi-a venit ciculu mestoralsad ce fac cine imi zice funda kiss

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Poate voiai să zici „menstrual".
Întâi trebuie să afli cauza pentru care nu ți-a venit; dacă ai avut contact sexual neprotejat poate fi vorba de o sarcină, iar dacă nu, de o simplă dereglare hormonală, o răceală sau un chist ovarian.
Problema poate fi gravă sau mai puțin gravă.
Un consult specializat la un medic ginecolog nu ar strica.
Baftă!

| rainb0w a răspuns:

Sa te bucuri! si cand o sa iti vina laughing ai sa vezi ce rau e. phbbbbt

| SaraIsVeryBeautiful a răspuns:

Te duci la doctorita.Trebuie mai intai sa te gandesti ce ai facut si care ar fi cauza. Daca ai mai mult de 18-20 de ani ar fi normal sa ai ciclu regulat, dar daca esti mai mica nu il ai regulat si poate veni chiar si de doar 2 ori pe an.

| valeriaplotnic1 a răspuns:

Am 14 ani si tot n-am ciclu, dar m-am adresat la medic si iata dat niste pastile.Incearca si tu solutia de a pleca la medic...