| anonim_4396 a întrebat:

In cat timp ejaculeaza o femeie in medie de la introducerea penisului in vagin?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce nu cronometrezi tu ce se intampla in acele momente? poate este mai important sa faci un studiu, decat sa te abandonezi iubirii! ma rog... fiecare cu ce-l doare!?

25 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Femeile nu ejaculeaza si nu exista un timp fix pentru declansarea orgasmului. Poate sa apara dupa 15 secunde, dupa 10 minute, dupa 30 de minute sau niciodata.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

RE! assiris, acum cateva zile ti-am atras atentia ca si Doamnele ejaculeaza! Daca nu crezi, intra la raspunsurile mele din ultima saptamana, si te poti convinge! Macar acum ca si noua noastra colega a confirmat, poate crezi! Problema e, ca f. putini barbati au privilegiul de a putea induce partenerei toate acele stari su senzatii care sa o conduca la aceasta stare! Destule femei o au, latent, dar in lipsa unui partener atent, altruist, cunoscator, doritor de a-i oferi si ei ceva Aparte, eleraman niste "comori" nedescoperite! Mai cauta pe net, la tot ce tine de excitatia clitoridiana, si stimularea punctului "G"! Cunoastere si Bucurie iti doresc! (sufletel de psihotel cunoscator si privilegiat...) A bon entendeur, salut!

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Admin de serviciu! Am scris un raspuns si aici, si la alta sectiune, si, dupa ce dau clic pe Rasp, se face prtocaliu, dar textul nu dispare si nici nu primesc confirmarea! Que se passa? E cel putin frustrant!, sa scrii ZECE minute un text, si?!>>. scripta volant! NU E OK! SI nu doar aici, si acum!

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Daca tine la el, au mai facut-o, si ea face parte din categoria celor dotate cu aceasta posibilitate, poate reusi in aprox 5-7 minute, de la intr-o, si pana undeva la 10-15 minute, depinde de o serie intreaga de alte variabile! Este f. f. important ca ea sa fie relaxata, linistita, dornica, si sa fi golit vezica inainte de sex, pentru ca, stimularea punctului "G", debuteaza cu senzatia presanta de a vrea sa urineze, (sau, daca a baut putin mai mult, poate avea nevoie sa urineze! >> o face, se spala, si conitnua!) dar nu e decat faptul ca sunt foarte proxime - adica vezica, cu zona incandescenta si "stropitoare"! Deci nu se poate afirma ca ar fi un timp stas, ar fi si aberant!, e ca si cum ai vrea sa le impui la toate sa ajunga la Orgasm intr-un timp dat, cand de fapt Calitatea trebuie sa conteze, unele fiind categoria "blitz" >> 3-5 min, iar altele,... lente, pe la 15-20, 30 min! ASA CA, tandrete la maxim, confort, igena, delicateturi alese si poate se goleste stropitoarea, E fantastic, si MERITA, trust me!>>.

| psiholoaga a răspuns:

Exista femei care ejaculeaza. Daca la acest tip de femei te referi, intrebarea este corecta, dar relativa si este sinonima cu: la cat timp de la penetrare ajunge o femeie la orgasm. Acest lucru difera la fiecare femeie in parte si variaza in functie de cat de ridicat este gradul de excitabilitate, compatibilitatea cu partenerul, nivelul de relaxare si alte circumstante.

assiris
| assiris a răspuns:

Daca nu stiai, femeile nu ejaculeaza. Ele au orgasm care e cu totul altceva

| ada a răspuns:

Femeia poate sa nici nu ajunga la ORGASM in timpul actului sexual... Poate sa aiba orgasm si fara introducerea penisului in vagin...Nu e o regula.Sunt multe situati.

| bismark65 a răspuns:

In functie de barbat intre 10 secunde si niciodata

| N538961518 a răspuns:

4 ore 24 de minute si 33 de secunde...ai intrebat serios?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rectific, in cat timp ajung femeile la climax, orgasm, in al noualea cer!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Primul raspuns-gresit. Depinde. Femeile pot ejacula, numai atunci cand au un orgasm intens.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Glandele care produc fluidul ejacularii se afla in peretele vaginal, aproape de punctul G. este destul de confuza denumirea dar ii putem spune ejaculare feminina.in femeile care sunt foarte relaxate si profita din plin de stimulii pe care ii primesc, aceast fluid este in cantitatea mai mare.in momentul orgasmului glandele se relaxeaza la maxim si se produce ejacularea, ejaculare nu este proprie tuturor femeilor, dar asta nu inseamna ca nu pot avea orgasm si fara ejaculare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

2-3min.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

3min

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ejaculeaza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

10 minute

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nicidata laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

10 minute

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cateva minute

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

3 min

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ofemeie are orgasm, la 34 minute pana la 10 minute, poate sa fie si mai tarziu nu este anormal, depinde de multe, de dorinta de sentimentele fata de partener de graba.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1 minut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde si de fericitul care o reguleaza.important ie cum munceste el.eu unul sunt in stare sa fac femeia sa ejaculeze in maxim 5 minute...si intr-o ora sa isi dea drumul de cel putin 5 ori.in arta exului se face de toate mie imi place sarutul francez.in cuvinte.limbi in pasarica.asa ca nu ezitati fetelor sunatima.nr.meu.3890967537.prefix.0039

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intrebare: Cand au femeiile Orgasm?
Raspune : Cui ii pasalaughingrolling on the floor