| Bebitu23 a întrebat:

Care este marimea medie a penisului cu care poti satisface o femeie intr-un mod placut?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Marimea ca si lungime a penisului este mult mai putin importanta in comparatie cu grosimea acestuia dar mai ales a timpului cat vei reusi sa o mentii in stare de erectie fara a se produce ejacularea involuntara. Doar cu un penis mentinut multa vreme in stare de erectie, poti spera sa reusesti sa satisfaci o femeie prin provocarea orgasmului la terminarea actului sexual. In concluzie faci cam acelasi lucru si cu un penis de 13 cm ca si cu unul de 18 cm, insa ceea ce conteaza de fapt cu adevarat, este "marimea" timpului cat vei rezista sa-ti mentii penisul in stare erecta. Succes!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Satisfacerea unei femei nu tine doar de masura penisului ci de priceperea barbatului!

| Emilian65 a răspuns:

Pentru a satisface o femeie nu e nevoie de un penis enorm, ci de unul jucaus. Media este in jur de 13, 7 cm.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Emilian65):

Ala este un penis mic de 13 cm!

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Emilian65):

Se pare ca Gretta este una dintre femeile fericite care se joaca cu o "scula" mai de doamne ajuta, fiind una care asa cum se spune l-a prins pe d-zeu de un... picior. rolling on the floor

| Bebitu23 explică (pentru corbulalbrosu):

Adevarat laughing)

| simpluone a răspuns:

Marimea penisului trebuie sa fie direct proportionala cu adancimea vaginului cu o marja de eroare de 1 cm. Eu zic sa umbli de acum cu ruleta la tine! Ai uitat sa intrebi de diametru!

| WolfBloodGirl a răspuns:

Mai bine una micuta si jucausa decat una mare care nu pre te ajuta cu nimic happy