| Alexgkgkgk a întrebat:

Se pot transmite BTS doar prin atingerea penisului de p***ă?
Vreau un răspuns bun...

Doar prin atingerea organelor sexuale nu prin introducerea penisului in vagin...

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul CORECT este un cat se poate de categoric DA. Mai ales virusul HPV (Human papilloma virus) prin simpla atingere.

6 răspunsuri:
| ania a răspuns:

BTSse transmit prin sange, daca o zgarietura a ta ajunge in contact cu zgarietura a ei, se poate transmite.

| Holiday a răspuns (pentru ania):

"BTSse transmit prin sange"

Majoritatea BTS-urilor au (si)alta cale de transmitere.

| mihai69 a răspuns:

Desigur.

| alina2k18 a răspuns:

Da, normal ca da.

| bogdanmanevra a răspuns:

Nu, cine dracu asculta trupa aia de **** in 2021 bro, wtf man? chinezii dracu

| Alexgkgkgk explică (pentru bogdanmanevra):

laughing)bro? Aici e vorba de boli cu transmitere sexuală nu de trupa aia BTS "))