| VrRos780 a întrebat:

În cât timp record îți poți face o iubita și să și faci sex cu ea?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Unii au penis dar au si mână.

| Violleta2022 a răspuns:

In cateva luni dar NUMAI daca esti capabil sa agati o fata, ca la unii le ia ani sa "agate"

| VrRos780 explică (pentru Violleta2022):

Vad ca iar dai răspunsuri aiurea
E imposibil să stea cineva câteva luni după o p1zdă.
înțelege,nu trăim 1000 ani femeie

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos780):

Vorbeste unu care n-a vazut in viata lui nici macar una laughing

| sierra1 a răspuns:

Cu un Lamborghini in parcare, e o chestiune de minute

| dullcat a răspuns:

Intrebi de timp record de parca esti la proba de prins porci sau cine stie ce. laughing

| Hyperion7 a răspuns:

Ai bani, ai iubita
N-ai bani, n-ai iubita

| anonim3248 a răspuns:

Depinde de vârstă

| anonim3248 a răspuns:

Depinde și unde cunoști femeia.

| Celdrept a răspuns:

Câteva ore, o zi sau doua zile daca arăți bine și ai vrăjeală și ea pune podul și te place mult.

| FindMyName a răspuns:

Dar sa înțeleg aici e un record, o etapă, care face mai repede sex primește trofeu?
Lasă totul sa fie când o fi, nu mai grăbi nimic! Lasă timpul sa își facă treaba

| KingOoO a răspuns:

Depinde.

Din Aprilie 2023 am incercat treaba asta. Adica sa imi fac o iubita.
Mi-am propus ca pana la 1 Octombrie 2023 sa reusesc.
Bani am, nu-i problema.

08.10.2023 tot singur sunt