| Nutella123456789 a întrebat:

In cat timp reusesc sa fac sfoara daca in fiecare zi fac timp de 10 minute exercitii de intindere a muschilor de exemplu fandari in fata, fandari laterale si genoflexiuni.
Si de ce exercitii am nevoie pentru a reusi sa imi aduca piciorul deasupra capului?
Cel mai complet raspuns are funda.

2 răspunsuri:
| Maothecat a răspuns:

Ai nevoie de fandari cat mai jos pana iti faci muschii elastici in asa fel incat sa poti sa faci sfoara

| FlorinFlorin87 a răspuns:

Nu stiu xact cat timp...eu fac de o luna jumate si ink mai am de lucru. Oricum nu forta ca pe urma iti trebuie o perioada destul de mare de recuperare