| caitlin a întrebat:

In ce situatie e mai probabil sa se rupa fraul preputului, cu penisul decalotat sau nedecalotat? cum trebuie introdus penisul ca sa se rupa fraul, de exemplu, cat de adanc?

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

DAR CINE ti-a spus ca trebuie sa se rupa? Nu e obligatoriu! De obicesi, se rupe daca esti prea violent in penetrare, iar ea, saraca, prea putin sau deloc - LUBRIFIATA!, adica BINE STIMULATA=INCALZITA - INAINTE de penetrare! Intra si tu la mine, la mmraspunsuri, si vezi ca am recomandat carti esentiale pentru o cat mai buna desfasurare a vietii intime! Si nu uita: igiena perfecta si PROTECTIE+PREZERVATIV! MEREU!

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Sunt multi la care nu se rupe toata viata si fac sex para probleme! Nu-ti face griji!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragul meu penisul este un organ care are modul sau perfid de functiona. Daca nu stii cum sa il bagi cu siguranta trebuie sa rupi fraul cu dintii!!! Mult succes!!!

| bogdansmile a răspuns:

Dragul meu penisul este un organ care are modul sau perfid de functiona. Daca nu stii cum sa il bagi cu siguranta trebuie sa rupi fraul cu dintii! Mult succes!