| Madayna a întrebat:

In ce situatii poate ramane blocat un cuplu in timpul actului sexual?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Stres,soc,panica,stupefactie.
La un loc.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cand se sperie.Fiind surprinsi de cine nu trebuie.

| powergirl a răspuns:

Stres maxim combinat cu o sperietura maxima

| HueyFreeman a răspuns:

Cred ca ceea ce ai descris tu se cheama buffering.

| Madayna explică (pentru HueyFreeman):

Eu stiam ca se numeste p***s captiv.

| SorinTudor a răspuns:

Da este o situatie ciudata dar exista cand raman blocati si este o chestie se numeste "Penis Captivus" provocat de o sperietura sau chestii de genul, vaginul se strange o vreme si tine penisul in interior pana la relaxare.

| ℓανιηια a răspuns:

N-are cum daca sunt oamenii, doar animalele raman, din cate stiu eu!

| baTTLe4uTr a răspuns:

Femeia era cu amantul in pat. Sotul ei a deschis usa si, cand i-a vazut pe cei 2 amanti, ea s-a speriat foarte tare. Din cauza sperieturii, din cate am inteles eu, i-au ramas muschii vaginali contractati. Cei 2 au fost dusi la spital acoperiti de o patura ramanand unu-n altul.
E caz real happy

| Byby_Eu_1998 a răspuns:

Nu exista asa ceva din cate stiu euwinking

Răspuns utilizator avertizat