| anonim_4396 a întrebat:

In ce tari / continente se sarbatoreste Valentines Day?

Răspuns Câştigător
| gigiro a răspuns:

Cred ca numai la Polul nord si sud nu se sarbatoreste,ca nimeni nu mai poata sa doarma de asa mare sarbatoare.Ce sa-i zic! Ce asa mare splendoare-n iarba! Eu fac din fiecare zi,o zi a indragostitilor,si nu ma mai. atata pe mine. Copiem,copiem,copiem. Lipsa de originalitate,doar prilejuri false de a sarbatori, ca la asta mai tot romanul se pricepe. Sa vedem ce fel vom sarbatori ziua muncii, care e o zi internationala.Prin dormit! Nu te supara, intrebarea ta e buna, dar raspunsul meu e adevarat si sincer.E bine ca mi-ai oferit prilejul sa-mi exprim opinia.

3 răspunsuri:
| alinac a răspuns:

America!

| EnterSandman a răspuns:

America de nord,de sud,Australia, si Europa, africa mai putin la fel si la polu nord laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Auzi Kronstadt? Nu te intereseaza de cine intreb eu ok? Daca nu-ti convine intrebarea dispari!