| ShOOp a întrebat:

In curand o sa fie ziua de nastere a mamei mele! Ce cadou ar fi bun?

2 răspunsuri:
| raisa1993maria a răspuns:

Buna, pai avand in vedere sezonul asta rece ii poti lua un plover, o esarfa, sau un tablou de iarna, o cutie de bomboane, un buchet de flori, bijuterii, ceas, parfum, gel de de dus, ceva de la AVON ce stii ca ii place, ruj, creme

| FLAViЯ a răspuns:

Exakt) Sunt de acord cu sfatul lui aly93maria. Daca nu vrei sa fie ceva scump, ii poti lua un album si sa il umpli cu poze de familie sau altceva drag ei, sau un parfum, o mijuterie sau ceva din cosmetica, cred ca tu stii mai bine ce ii place) La multi ani mamei :*