Abh
| Abh a întrebat:

In fiecare relatie sunt perioade de acalmie, intelegere perfecta intre parteneri si perioade dificile, cu certuri si divergente. Cum va este voua acum, bine sau nu?

Răspuns Câştigător
| Alisa a răspuns:

Am o relatie frumoasa. Noi comunicam mult si vorbim despre orice, el ma cauta, imi arata ca ii pasa de mine, suntem sinceri unul cu altul si cel mai important avem incredere unul in celalalt si ne iubim. Doar o singura data a existat o neintelegere (care s-a rezolvat), si mereu am incercat sa ne spunem unui altuia ce avem pe suflet, si sa ajungem la un acord, fara sa ne ciondanim.
Sper sa fie la fel si de acum inainte!
Numai bine!

4 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, pana acum toate bune si frumoase, chiar eram fericita ca ma intelgeam super cu el, acum insa ne-am certat si nu stiu ce sa fac...ma gandesc ca poate imi va spune ca nu mai vrea sa fie cu mine dar sper sa nu fie asa ca eu il iubesc mult si nu vreau sa il pierdsad.

| Barajag a răspuns:

Imi este foarte bine deoarece nu ne lipseste comunicarea, increderea si intelegerea pe care ne-o acordam unul altuiahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine, deocamdata, iese soare, apare furtuna si tot asa, ca si vremea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, nu ma simt acum chiar bine, deoarece deja de cateva zile ma suna fosta prietenului meu si ma terorizeaza intr-una, ma ameninta, incearca sa ne desparta...Nici nu ma duce capul ce sa fac - sa o trimit mai departe (scuzati-mi expresia), sa o ignor (cam greu) sau sa o sacai si eu e ea?