| anonim_4396 a întrebat:

In legatura cu baiatul de care ziceam si in intrebarea cealalta. straight face... i-am spus ca nu-l plac si am crezut ca a inteless ca nu vreau nici o relatie cu el.dar astazi la scoala a venit iarasi la mine si sa comportat ca si cum am fi impreuna. si apoi cand a plecat iarasi mi-a zis `te iubesc`. x( chiar nu am fost clara?!? si acum imi si trimite mesaje gen `te iubesc puiuut`... si ma tot suna, nu`i raspund! oricum mam cam saturat oh go on e enervantt. laughing) si eu si la scoala il evit si Doamne. ar trebui sa fi orb sa nu vezi ca nu te plac si sa incetezi odata oh go on
In fine oh go on va rog sa`mi ziceti ce sa fac? vreau sa termine cu `ce faci puiut`.`te iubesc` si etc! si sa nu se mai tina dupa mine. straight face
Nu e genu meu. dar chiar nu intelege happy cum sa-l fac sa inteleaga odata pentru todeauna?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand te va lasa in pace, ii vei simti lipsa.

| Giorgianabubu a răspuns:

Baiatul asta chiar te place,chiar tine la tine de tot insista,totusi daca vrei sa scapi de el primul pas este sa iti stergi nr de tel ca sa nu iti mai trimita mesaje, al doilea pas este sa iti faci un nou iubit chiar si de complezenta daca vrei si sa te afisezi cu el ca sa te vada acel baiat si sa realizeze ca te-a pierdut, pentru ca acest baiat chiar si-a facut sperante cu tine si in imaginatia lui crede ca sunteti impreuna, spulbera-i acest vis chiar daca il va durea, asta e solutia, succes sper ca te-am ajutat.

| Laarriissa a răspuns:

Idem Tilipleasca.Dar daca vrei sa scapi de el..Incerca sa te cuplezi cu un alt baiat sh o sa vada ca nu vrei sa fii cu el...Succes!