| anonim_4396 a întrebat:

In legatura cu intrebarea anterioara pe care am pus-o(aia mai lunga)... ce sfaturi imi puteti da ca sa nu ma mai gandesc la ea si si sa scap de sentimentul acesta de "afectiune " fata de ea?
multumesc... cea mai buna idee va primi fundita...happy

Răspuns Câştigător
| denisa_4752 a răspuns:

Buna! in primul rand nu stiu care a fost intrebarea anterioara insa cred ca ai avut o relatie, v ati despartit si acum suferi! am trecut si eu prin situatii de genul, toti trecem.asa e in viata! si cu siguranta vei mai trece pe percursul vietii prin chestii de genul! toata chestia e sa incerci sa ti ocupi timpul cu altceva, iesi cu prietenii si iti garantez ca timpul va sterge tot! bafta.

1 răspuns:
| alexandru_4652 a răspuns:

Presupun ca raspunsul de mai jos este ea. sau cineva care nu prea te simpatizeaza... combinate cu alta fata... culcate cu cineva si o sa fie okhappy