| lorennaforyou a întrebat:

prietenul meu implineste 19 ani si am o problema in legatura cu cadoul p care il voi face...nu am nici cea mai vaga idee ce i-as putea oferi deoarece nu fumeaza, nu bea, e pretentios. ma gandesc ca e fan florin salam, si nu stiu, poate ma puteti ajuta cu niste sfaturi

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Apreciez ca e baiat de treaba daca nu bea si nici nu fumeaza asa cum sunt eu, e bine ca ai dat de omul potrivit sa stii. Cumpara-i un spray sau o lama de barbierit gillette fusion proglide.

| tedy97 a răspuns:

1 tricou personalizat in mall iti recomand sa scrie in fata numele si in spate pui smyle... big grin :X din astealaughing e super ok nu e ff scump... 80ron eu asta am daruit multor persoane si erau ff fericite

| plaiugavrilcristian a răspuns:

Daca e cum spui tu nu bea nu fumeaza ce ar fi mai frumos de cat o poza cu tine sau cu amandoi daca ai intr-o rama superba cu inimioare.si un sarut sa-il dai pe stape