| anonim_4396 a întrebat:

In liceu, fetele foarte frumoase starnesc gelozie/scandal printre baieti?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ele starnesc.Ci baietii care umbla cu limba scoasa dupa ea.

| RAY a răspuns:

Starnesc ura intre fetele care nu sunt asa frumoase ca alea pentru ca baieti frumosi se uita la alea frumoase, de fapt toata viata cautam ceva mai bun decat avem dar ne compromitem ca nu avem de ales

| OnuOnulică a răspuns:

În mod clar da. Dar dacă băieții sunt cuminți și își văd de treaba lor atunci nimeni nu are de suferit.

| lpavel a răspuns:

Numai printre baietii prost crescuti care sunt si prosti si analfabeti!

| mentholinks a răspuns:

Nu prea, cred că mai degrabă invers.

| TeslaManto a răspuns:

Scandal doar daca baietii sunt prosti dar gelozie clar da.