| sw33tLilleVampire a întrebat:

Dc fetele frumoase si bune sunt considerate pitipoance cand ele nu sunt! sunt doar sexy. de gelozie nu?

7 răspunsuri:
| Dizz a răspuns:

Fetele "bune" sunt considerate piţipoance de fraieri happy. Ăia nu ştiu ce înseamnă a fi piţipoancăhee hee.

| crysty97 a răspuns:

Ai fost facut asa sau? laughing)

| HeeYeon a răspuns:

Depinde ce vrei sa spui prin frumoase. Multe fete considera ca a fi frumoasa inseamna sa te machiezi mult si sa fii imbracata in culori evidente. Ei bine nu e chiar asa. Intotdeauna o fata va fi frumoasa cat mai naturala.Sunt sigura ca cele care sunt facute "pitipoance" singurul motiv pentru asta ar fi ca se machiaza strident, poarta haine prea tipatoare sau cum ar spune unii " botul roz specific". Nu toate sunt considerate pitipoance. Si nu toti o zic din gelozie, unii chiar aprecieaza ceva natural.

Răspuns utilizator avertizat
| Nousername a răspuns:

Faza cu "de gelozie " ma chiar enerveaza uneori.Majoritatea lumii cand este insultata sau i se ofera un sfat ei zic ca din "gelozie ".Ce sa zic. Cine ar fi gelosi pe niste oameni obisnuiti.Eu nu prind chestia asta...

| looolliika a răspuns:

Hmm sunt fata.si sincer habar n-am dc si pe mine ma fac unii pitzi. dar intr-adevar uneori si eu fac pe pitzipoanka(ma prefak )... e vorba sid e vocabular.si de. mai multe happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Andrea, dupa raspunsul tau nu mai este ce de adaugat.winking