| ANDREI_6257 a întrebat:

Ce vor fetele destepte frumoase si dimide de la baieti?

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu stiu. Poate sa-i faca catei de companie?thinking Sa se plimbe cu ei in lesathinking

| elasexygagica a răspuns:

Sa fie excelent in pat love struck si sa ma lege de pat si sa ma trateze ca o printesa rapitabatting eyelashes

| Alecsaandrra a răspuns:

Sinceritate, comunicare, tupeu.

| bombolinna a răspuns:

Pai sa fie si ei cat de cat destepti, sa fie mult mai indrazneti decat sunt ele si cam atat:d.Fiecare cu gusturile luiwinking

| thefirstangel a răspuns:

Pai...
sinceritate
afectiune
iubire
comunicare
sa nu fie mintita sau inselata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vor afectiune, caldura, intelegere si dragoste pura

| Crinutza_2223 a răspuns:

Sa scrie corect gramatical

sad TIMIDE! big grin

| Onlee a răspuns:

Pai vor ce vor toate fetele indiferent de caracter:un baiat sincer, dragut, care sa le faca sa se simta implinite.Simplu!happy
Doar ca aceste fete, destepte, frumoase, timide, mai ales DESTEPTE, dupa parerea mea merita mai mult baiatul mentionat mai sus decat altelebig grin.Parerea mea am spus!