| RadioKiller a întrebat:

In maxim 3 ore o fata m`a intrebat pe cine iubesc! Mie imi place de ea, ar trebui sa ii spun sau sa tac si sa mint, mie imi place de ea mult si de la multi colegi am auzit ca si ea ma place imi este cam rusine dar singuru` lucru care ma face sa ma simt mai bine este ca vorbesc cu ea pe mess si incerc sa fiu optimist! As vrea si eu niste sfaturi ce sa fac sa mai scap de emotii si sa pot ajunge unde vreau eu adica sa ii spun ca pe ea o iubesc si daca vrea sa stea cu mine! Mutumesc! FundiTsaa!

Răspuns Câştigător
| JoMo a răspuns:

Zi-i ca ao placi!

3 răspunsuri:
| BomboniQA12 a răspuns:

Eu cred ca daca o placi mult ar trebui sa capeti mai mult curaj si sa-i spui te plac mult si as vrea sa avem o relatie sau ce doresti tu acolo.Nu cred ca ar trebui sa ascunzi ceea ce simti pentru ea, nu trebuie sa-ti fie rusine de ceea ce simti pentru o fata, pina al urma dragostea vine atunci cand ne asteptam mai putin si trebuie sa profitam de asta dar nu sa perdem sansa care nio ofera viata.Parerea mea e ca ar trebui sa-i spui ce simti pentru ea ca mai apoi sa nu fie prea tirziu daca vei vrea sa faci acest lucru.Si poate cu dezvaluirea sentimentelor tale se ajunge acolo unde vrei tu si vezi fi fericiti impreuna.Zii ce simti nu o perde dac ao placi ci pina la urma ce ai de pierdut daca ii spui? Poate daca ea nu va accepta sa fiti impreuna atunci o rogi sa fiti prieteni si atit si te vei resemna cu gindul decit sa te kinui in tacere ca o placi!

| RadioKiller explică:

Va multumesc la aman2 asa o sa fac, revin cu raspunsu' ei dupabig grin

| RadioKiller explică:

Am reusit, stau cu ea si ne iubim:X