| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp vorbesc cu un tip foarte dragut pe mess si de la o vorba la alta a zis ca vrea sa ma sarute -asta acum vreo doua saptamani. bun. Acum mi-am facut curaj si l-am intrebat daca ma place. A spus ca da si m-a intrebat daca si eu il plac. Loogic am spus ca da. M-a intrebat ce imi place la el si eu cred ca am stat 10 minute si am discutat cu o prietena despre asta. Cum tot nu stiam ce sa ii spun mai exact am spus ca totul (cam era adevarat) si l-am intrebat ce ii place si lui la mine. A fost cam ciudat cand a spus ca el stgie ca sunt de treaba, cuminte, de gasca.etc. L-am intrebat daca ma place doar ca o amica si a spus ca da. Imi venea sa intru in pamant de rusine. Dupa asta a intrebat cum il plac eu si eu am spus ca altfel de cum ma place el, dar o lasam asa...Acum el a spus ca mai discutam subiectul.
Eu ce ar mai trebui sa inteleg? A spus ca vrea sa ma sarute dar ma place doar asa?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! :*
Ideea e ca te-a bagat in ceata.Tu ti-ai exprimat sentimentele fata de el pe fata si ma gandesc acum ca el ti-a zis ca vrea sa te sarute, tu i-ai zis ca iti place tot la el, ce motiv ar avea sa dea inapoi? poate nu vrea o relatie serioasa.Eu zic sa il mai intrebi odata serios in ce sens te place si poate sa faci referire chiar direct daca te place pe bune ca pe o iubita sau nu si sa ii reamintesti ca tu chiar esti atrasa de el.Bafta! :*