| anonim_4396 a întrebat:

In momentul actului sexual penisul meu este mai mare decat in momentul masturbarii, e normal? In momentul actului sexual se mareste foarte mult pe langa marimea pe care o are in momentul masturbarii, de ce?

4 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Esti mic, cati ani ai?
Normal ca e mai mare, este vorba ca atunci cand ai o partenera esti mult mai excitatwinking

| AlexanderAdrian a răspuns:

Nu e anormal dar nici normal, e mai curand atipic sau o iluzie optica datorita gradului diferit de excitare. Practic in timpul sexului penisul tau poate ajunge la maxim si in timpul masturbarii nu. O excitatie mai puternica poate aduce mai mult sange in penis si il mentine la un flux mai alert datorita si batailor inimii accelerate de emotie si da, e posibil. Ar insemna insa ca in timpul masturbarii penisul tau sa nu fie la fel de tare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da si normal, cand faci sex esti excitat la maxim, iar cand ai dai la capone lui gigione e doar o minima placere, te satisfaci solo

| Florenta16 a răspuns:

Da, este normal pentru ca e ca si cum ar gandi el singur, pentru ca se vede in fata situatiei, si este o altfel de stimulare a organului, fata de unica ta mana!