| anonim_4396 a întrebat:

In octombrie anul trecut am placut un baiat, sentimentul fiind reciproc...insa nu am fost impreuna si pe deasupra ne-am si certat.Am suferit mult si in ianuarie mi-a spus ca ar dori o relatie serioasa cu mine dar nu l-am mai crezut.
Acum mi-am refacut viata, am aflat ca si el tine la altcineva dar cu toate astea...mereu imi zambeste, si ma priveste pe furis.
In continuare nu stiu ce sa deduc din gesturile lui si as vrea sa ma >ajutati.big grin

2 răspunsuri:
| agentulagent a răspuns:

Daca esti cu altcineva acum si iti este mai bine decat cu el, incearca sa nu iei in seama zambetele lui si sa iti vezi de noua relatie

| Bababam a răspuns:

Cred ca vrea sa-ti arate ca nu a uitat ce a fost intre voi si ca isi aminteste clipele frumoase ale relatiei voastre, serioase sau nu. In schimb, nu cred ca mai doreste ceva de la tine.