| offfffff a întrebat:

dar nu prea e seara buna pentru ca sufar rau de anul trecut din octombrie m-am indragostit de un baiat mai fustangiu, am fost doar 1 ora impreuna, dar parca il cunosteam de 10 ani. Dupa acea ora totul s-a schimbat, a devenit mai rece, mai distant. L-am tot sunat, am dat sms-uri, am zis ca vreau un raspuns de nu mai vrea sa continuam, nu am fost destul de buna? el a raspuns ca ma place fff mult, i-a placut si ora aceea, dar el e obisnuit sa aiba multe fete. I-am zis ca sunt de acord dar el a zis:mai vorbim.in fiecare weekend el venea la cafeneauna unde muncesc, eu fiind ospatarita, atunci cand venea i trimiteam sms de dragoste incontinuu, cred ca il terorizam.si totul a continuat asa sa ma rog de el sa ne vedem pana acum in luna mai, cand un amic de al lui la adus intr-un apartamnet si eu am sarit pur si simplu pe el. poc. am ramas insarcinata! deoarece ultima relatie sexuala am avut-o anul trecut in septembrie, tot cu el. I-am dat vestea cea mare, am crezut ca poate fi al meu dar el s-a enervat ff rau si mi-a zis ca nu poate fi copilul lui deoarece el face un tratament, dar totusi ma ajuta cu bani pentru avort si sa nu il mai deranjez. M-am hotarat sa fac intrerupere de sarcina, in luna a doua, pe banii lui.Inainte sa intru in sala pentru intreruperi l-am sunat si i-am zis ca poate il aud pentru ultima oare, poate nu voi mai trai si ca il iubesc, iar el mi-a zis nu mai zice asa te rog...ma sperii, avea o voce tremurata! i era mila si frica, cateodata il simt din privire ca ma doreste, chiar ca ma iubeste, dar i este frica sa recunoasca.totusi nu stiu ce sa fac, ar trebui sa mai lupt sau nu? OARE VOI LUPTA INCA MULT MAI MULTI ANI DEGEABA? SAU SA NU MA LAS PANA NU IL CASTIG? AJUTATI-MA VA IMPLOR!

Răspuns Câştigător
| pengu a răspuns:

Bunahappy
draga mea, ai spus ca il iubesti si esti de acord sa il imparti? micul dejun il poti imparti cu cineva, dar cel pe care-l iubesti - nu!
apoi, el nu te baga in seama decat obligat de imprejurari (de tine) si totusi tu nu te lasi. totusi a trecut destul de mult timp si nimic?
ti-a propus chiar el sa faci avort - ceea ce e naspa si oricum e de asteptat de la cineva cu care ai petrcut doar o ora si nu prea se tine dupa tine.
nu vreau sa te dezamagesc, dar chiar iti pierzi timpul degeaba. deschide ochii cat de bine poti si uita-te bine in jurul tau; eu cred ca exista cineva mai bun pentru tine. tongue

6 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Ti-a dat vreo speranta macar? De ce si pentru ce lupti? Dragoste cu sila? Asta vrei de fapt? Renunta!

| claudiu123 a răspuns:

Nu te lasa sunt sigur ca va iubiti enorm poate tine fffff mult aceasta relatie daca va iubiti f multwinking vei reusi fetele obtin mereu ce vor de la baieti stiu asta din propria experienta laughing

| Rihanna a răspuns:

Aiurea povestea ta.ai facut destue greseli.sau mai bine zis, numai greseli. daca dupa ora aia te resemnai si nu i mai cautai era mult mai bine, iti era tie mai usor. dar tu nu, ai continuat sa te rogi de el, sa te injosesti, cu asta ti'ai facut rau cu mana ta.ai fi acceptat sa fie cu mai multe? asa il iubesti tu? il imparti cu altele? unde e orgoliul tau de femeie, demnitatea ta? apoi, avort? stii ce arata asta? lasitate, nu ai avut curaj sa iti accepti soarta, ai ales sa iti omori copilul in loc sa il aperi de orice asa cum face o mama. ce daca el s-a enervat? e copilul tau, nu numai al lui. poate am fost dura, dar e realitatea ta.trista.eu zic sa te indepartezi de el, lasa'l, nu ti'a adus nimic bun. ziceai undeva ca simti ca te iubeste. daca ar fi asa, nu s'ar fi comportat asa, in nici un caz.mai gandeste'te, nu merita sa faci atatea greseli pentru el

| ღ {кαтαℓуηα} ♥ a răspuns:

Povestea ta ma intristat na sfat pentru asa ceva dc te-a lasat balta dc a preferat avortu pentruka te iubeste nu? fii serioasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand este gresit faptul ca ii spui ca accepti sa se vada si cu alte fete. Daca tine la tine, ar trebui sa-ti fie fidel. Si in al doilea rand cred ca ar trebui sa lupti pentru el, dar nu sa faci o obsesie din asta de care sa nu scapi pentru cativa ani. nu fi innebunita. chiar daca il placi, nu inseamna ca trebuie sa fii catelus. impune-ti punctul de vedere si incearca sa te aproprii de el. Iti urez multa bafta!happy

| offfffff explică:

Va multumesc tuturor de sfaturile date, voi incerca sa imi fac o viata noua, chiar daca imi este foarte greu pentru ca il vad in fiecare zi la cafeneaua unde muncesc, sper sa reusesc, daca nu voi reusi voi sfarsi tragic, poate atunci el imi va simti lipsa, doar cand nu voi mai fi, poate atunci macar i va fi mila de mine... oricum voua TPU VA MULTUMESC DIN SUFLET