| anonim_4396 a întrebat:

În primul rând, îmi cer scuze pentru încălcarea regulilor. Ştiu că nu este categoria potrivită, dar este cea mai populată. Aş dori să aflu ce se întâmplă aici. Când vreau să văd răspunsurile la ultima mea întrebare, apare că sunt probleme tehnice şi nu pot vedea nimic. Pot răspunde laîntrebările altora, dar nu pot vedea răspunsurile mele. Când răspund la alte întrebări, nu mai sunt probleme tehnice. Dar când vreau să văd şi eu răspunsurile primite, există probleme tehnice.De ce numai la mine? Mă poate ajuta cineva, vă rog frumos?

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu se intampla numai la tine, nu te nelinisti.
Exista probleme tehnice si toti patim la fel.Doar rabdare sa ai si se vor rezolva.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La fel pățesc și eu. De aceea nici nu insist prea mult, mai este și mâine o zi.
Pa, pa.

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Astăzi este a treia zi de când se tot întâmplă asta.Îmi pot vedea răspunsurile la toate întrebările,numai la o singură întrebare nu-mi pot vedea răspunsurile. Dacă această problemă persistă, o să-mi şterg contul. Oricum, este site-ul deja suficient de populat.