| Allexandraaa a întrebat:

Am raspuns unor intrebari pe TPU la categoria Conversatie si nu au aparut. straight face Faza e ca nu imi apar nici la Raspunsurile mele desi eu am dat la Raspunde. Ce sa fac? Sa mai astept sau sa mai raspund inca o data? :-s

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu spui un lucru esential, respectiv daca ti-a aparut ori nu "Raspunsul a fost adaugat". Daca nu ti-a aparut inseamna ca nu exista si poti sa dai iarasi raspunsurile. Daca ti-a aparut atunci o sa-ti apara si la intrebare si la Raspunsurile mele, cu o oarecare intarziere. Numai bine!

1 răspuns:
| Pufi1999 a răspuns:

Se poate sa nu iti fi confirmat adresa de email. Daca e corect, funda.