| Smile3 a întrebat:

In primul rand, pls nu radeti de mine! nu toti ne-am nascut invatati!
Deci, ideea e ca am auzit si de sex anal si de sex oral si asa mai departe! Iar ce vreau eu sa stiu e, care e diferenta?!
Si DIN NOU, va rog, fara mistouri!puppy dog eyes3

34 răspunsuri:
| Laurentiu_4547 a răspuns:

Hai sa iti explica asa
sex oral este atunci cand fata ii ia organul genital in gura acest lucru se intampla si invers cand baiatul ii face fetei
Sex anal e atunci baiatul introduce penisul in anus ( fund ) fetei.
Deci e o diferenta intre sex oral si anal. Sper ca ai inteles a vrut sa fiu putin mai politicos si fara cuvinte indecente. Mult succes.

| LineGuide a răspuns:

Aici nu pot fi explicit...pls add: fil_mv@yahoo.com
si te lamuresc acolo

| LineGuide a răspuns:

Tocmai am intrat pe profilul tau...si unicul raspuns corect incepea asa: cauta si tu pe xHamster.com..mai bine taci...eu promit ca uit

| Fulbaster a răspuns:

Pai,ca sa zic mai suptil, unul e pe o parte si altul pe o parte!

| hotdesire a răspuns:

E simplu, sexul normal este atunci cand iti baga penisul in pasarica, sexul anal este atunci cand iti baga penisul in fundulet, sexul oral are doua variante: cand tu ii iei penisul in gurita si cand el iti linge pasarica.

| XyYx a răspuns:

Explicit!
Sex oral inseamna atunci cand fata ii linge penisul unui baiat iar baiatul o linge pe fata in pasa big grin
Sex anal inseamna atunci cand baiatul isi introduce penisul in fundul fetei

| ஜAliSeeஜ a răspuns (pentru XyYx):

Lol este un copil alta explicatie nu ai putut sa dai? ai speriat'o mai mult laughing lol

| XyYx a răspuns (pentru ஜAliSeeஜ):

Daca a vrut sa afle, eu i-am zis explicit! laughing De ce sa ne ascundem? Atuci cand cauti ceva trebuie sa si gasestilaughing

| ஜAliSeeஜ a răspuns (pentru XyYx):

Ma mir ca nu i'ai arat rolling on the floor cauta dovada sa te credea fata pe filme porno. Poate iti da si fundita laughing

| XyYx a răspuns (pentru ஜAliSeeஜ):

Nu-mi trebuie fundita! Poate si ea sa caute pe google daca chiar dorestelaughing)

| ஜAliSeeஜ a răspuns (pentru ஜAliSeeஜ):

Aratat* scuzati big grin

| ஜAliSeeஜ a răspuns (pentru XyYx):

Dar este minora laughing vrei sa faca dracu infart? ne mai baga si la puscari pentru idei xD

| ஜAliSeeஜ a răspuns (pentru ஜAliSeeஜ):

Puscarie****

| XyYx a răspuns (pentru ஜAliSeeஜ):

Hai k m-ai facut sa si radlaughing) big grin. Sa nu mai intrebe atata, adevarul doare laughing). Daca e atat de curioasa, trebuie sa ii satisfacem curiozitatea. I-o fi propus vreunu, macar sa stie naiba sa se fereasca ca apoi poate crede ca sexul oral inseamna, cum zicea cineva mai sus, sa se dezbrace cei doi parteneri si sa se uite unul la altul laughing.

| ஜAliSeeஜ a răspuns (pentru XyYx):

La 10-11 ani cat are ea?rolling on the floor
Ehh copii din ziua de astazi...

| XyYx a răspuns (pentru ஜAliSeeஜ):

La 10-11 ani ma jucam cu papusile. Nu stiam nici ce e ala sarut d'apoi sex?laughing)

| ஜAliSeeஜ a răspuns (pentru XyYx):

Eu stiam de la 14-15 cand am si incercat laughing

| XyYx a răspuns (pentru ஜAliSeeஜ):

Stiam si eu de pe la 14-15 dar am incercat mai tarziu laughing).

| doxatuVexxatu a răspuns (pentru ஜAliSeeஜ):

Ti-am trimis un mesaj pe privat happy

| oOoBrBoOo a răspuns:

Deci in primul rand nu are nimeni motiv sa rada de tine doar daca sunt copii care nu stiu sa iei ceva in serio in al doilea rand diferenta este ca exul oral e numai sa se uite un baiat la o fata cum se dezbraca sau invers o fata la un baiat (nu recomand asta deloclaughing ) si sexul anal e atunci cand baiatul baga in fata penisul si alea aleabig grin. Funda?

| DNSK a răspuns (pentru oOoBrBoOo):

Esti total pe langa. mai bine taceai.

| oOoBrBoOo a răspuns (pentru DNSK):

Nu tio cerut nimeni parerea despre raspunsul meu macar eu am dat raspuns.

| DNSK a răspuns (pentru oOoBrBoOo):

Au raspuns altii f explicit. Sexul oral e cand sugi penisul baiatului (sau lingi p. fetei); Sexul anal e cand un baiat introduce penisul in fundul fetei sau in al altui baiat

| qPuNcT a răspuns (pentru oOoBrBoOo):

Tu mai rau nenorocesti fata...da fuq is wrong with you?laughing sexul oral e atunci cand baiatul ii penetreaza gura cu penisul (ii baga penisul in gura) iar sexul anal e cand baiatul penetreaza anusul fetei (baiatul ii baga penisul in fund)... ^_^

| oOoBrBoOo a răspuns:

Taci dracu.

| ஜAliSeeஜ a răspuns:

Bai eu nu te'am jignit pe tine da? lasa-ma in pace si gata tu nu vezi ca nici nu sti sa tastezi corect? Nu am nimic cu tine

| Plushul a răspuns:

Deci sexul oral e cu gura iar cel anal intelegi tu...

| OodanteoO a răspuns:

Eu stiam ca sexul oral e atunci cand baiatul baga penisul in... si sexul anal cand baga baiatul penisul in fund.Asa stiam eu

| Nedea_Marius_1994 a răspuns:

Sexul oral se face cu gura fie barbat fie femeie, pe cand sexul anal este atunci cand un baiat ii introduce penisul in anus unei fete sau unui barbat(daca este homosexual)

| doxatuVexxatu a răspuns (pentru Nedea_Marius_1994):

Vezi ca ma iexista o posibilitate. Posibilitatea de inversare a rolurilor, adica si FEMEIA SA PENETREZE BARBATUL cu ajutorul unei jucarii special create si numita strap-on(sau strap-on) iar practica aceasta se numeste pegging! Femeia isi poate prinde de talai acea jucarie care imita penisul si cu ea poate penetra barbatul! Daca nu stiai despre asa ceva te invit sa te documentezi de aici: http://www.sexgen.ro/sex-dex/ce-inseamna-sa-faci-pegging-7152009

| Cezar2189 a răspuns:

Hai ca-ti spun eu thinking
Sex Oral = Oral vine de la verbal..deci..cu gura happy daca ma intelegilaughing
Anal = De la anus happy.

| Pappi a răspuns:

Deci: sex oral at cand iti folosesti gura laughing sex anal at cand baiatul introduce PENISUL in ANUSUL fetei. sau al baiatului daca e gay. Inteles?laughing

| doxatuVexxatu a răspuns (pentru Pappi):

Vezi ca exista si o a3a posibilitate. Posibilitatea ca femei sa penetreze in anus un barbat! Esti curios cum? Ai auzit despre practica sexuala numita PEGGING, ai auzit de strap-on(jucaria folosita pentru ca femeia sa penetreze anal barbatul)? Daca nu ai auzit de toate astea te invit sa te documentezi de aici: http://www.sexgen.ro/sex-dex/ce-inseamna-sa-faci-pegging-7152009

| Pappi a răspuns (pentru doxatuVexxatu):

NU vreau sa ma documentez. Eu i-am raspuns la intrebare. STRICT la intrebare laughing daca intreba altceva ii raspundeam big grin si App sunt Fata ^^ Craciun Fericit