| Smile3 a întrebat:

In primul rand, pls nu radeti de mine pentru ca nu toti ne-am nascut invatati!
Am auzi si de sex anal si de oral si nu mai stiu ce! poate sa-mi zica si mie cineva care e diferenta?!puppy dog eyes33.
Va rog, chiar nu vreau mistouri!

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mickidutza a răspuns:

Hei! daca ai vreo nelamurire de chestiilea astea, sa ma intrebi pe mine ca nu ma supar si am sa-ti explic mai usor. sexul oral este atunci cand fata i-o suge la baiat sau cand baiatul ii da limbi in... la fata. sexul anal este atunci cand baiatul i-o baga penisul la fata in fund. si sexul clasic este cel normal. sper ca te-am ajutat.

| Smile3 explică (pentru mickidutza):

Pai si atunci, fata dar si baiatul isi pierd virginitatea doar dupa "o partida" de sex anal?!

| mickidutza a răspuns (pentru Smile3):

Pai fata, odat ce intra ori in fund orin in... da! dar baiatul trebuie sa "inpinga" u pic mai mult pentru a-si pierde virginitatea.

| KlaudyaPussy a răspuns (pentru Smile3):

Nuuu happy virginitatetea sa pierde si dupa o partida de sex normal, clasic.winking cum penisu intra in vagin si se rupe himenu.happy fata nu mai e virgina si la baiat i putin mai diferit pana i se rupe ata dupa varfu penisului.winking

| buzeduulci a răspuns (pentru KlaudyaPussy):

Draga. virginitatea se pierde de la primul contact sexual. nu conteaza ce fel de act...

| KlaudyaPussy a răspuns (pentru buzeduulci):

Asta am zis si eu scumpa, nu conteaza ce fel de act sexual iì!

| Gynel a răspuns:

Mama ta sigur stielaughing