| wiz1234 a întrebat:

In primul rand va doresc Craciun Fericit si toate cele bune si daca se poate sa imi dati si mie un raspuns rapid sunt cam disperat.
Treaba sta in felul urmator am avut un act sexual protejat(prezeravativ) cu prietena mea (mentionez ca este o relatie stabila) si cand am ejaculat eu am vrut sa scot penisul din vagin si cand am pus mana pe prezervativ era o substanta destul de vascoasa(costistenta) de culoare alba, Ce poate fi?
1.Prezervativ nu cred ca era gaurit, i-am facut nod si nu curgea nimic...
2.Mai are 2-3 zile pana la ciclu este vreo posibilitate sa ramana gravita?(trebuie sa ia pastila de a doua zi )?

Va rog frumos ajutati-ma cu un sfat. Multumesc frumos

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Era secretia ei vaginala. Poate are o infectie care determina aspectul vascos. Nu poate ramane insarcinata, nu are motive sa ia pilula de a doua zi

2 răspunsuri:
| Tania a răspuns:

Este doar secretia vaginala, care este normala mai ales in timpul unui act sexual pentru a lubrefia zona si a face ca lucrurile sa mearga mai usorwinking

| MLSS a răspuns:

Brigaela are dreptatewinking