| hypothesis a întrebat:

In realitate se practica des sexul oral?

15 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna! Vrei sa faci un sondaj de opinie?
Ce se intampla in intimitate, trebuie sa ramana acolo.
Iar daca primesti un raspuns, nu poti stii daca e adevarat sau fals. Unele o sa zica ca practica acest lucru, iar realitatea e alta si invers.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In realitate? cum adica in realitate? se face si sex virtual sau ireal?

| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul cuplurilor bine inchegate/solide se practica curent de multe ori cu un scop precis, pregatirea partenerilor pentru un sex reusit mai ales in cazul in care atractia sexuala a partenerilor incepe sa lase de dorit.

| neutrino a răspuns:

Intotdeauna s-a practicat, se practica si se va practica acest sport strict secret, si mereu va exista "barbati" care vor crede ca ei au fost primii si singurii!

| hypothesis explică (pentru neutrino):

Unii cred si chiar asa este.

| sofisis a răspuns:

Logic ca se practica. De fapt, majoritatea o practica. Sunt minoritari cei care nu il practica.

| hypothesis explică (pentru sofisis):

Tu de unde stii asta? Sunt sondaje de opinie care au la baza asa ceva? Daca da, stii tu ca oamenii mint sau nu? Daca tu practici nu inseamna ca te afli intr-un grup majoritar.

| sofisis a răspuns (pentru hypothesis):

straight face
Hai sa nu intram in polemici. Stii si tu foarte bine ca majoritatea practica sexul oral... tine de un preludiu bine pus la punct si e normal sa se practice.
Despre ce draq vorbim? Chiar sunteti atat de puritani sau imaturi incat sa nu acceptati lucrurile asa cum sunt?
Si pentru linistea ta, sunt mama Omida si le stiu pe toate. E satisfacator raspunsul?
Daca nu, aproape toata lumea practica macar o data (macar sa vada cum e). Daca iei in considerare chestia asta ajungi la concluzia mea. Eliminand bineinteles acei cativa minoritari carora nu le permite religia. Simpla deductie logica.
Si pana la urma, care e problema voastra asa de principiu? Cum zice cineva o parere, cum se gasesc cativa sa sara de cur in sus. Daca aveai ceva cu care sa ma contrazici, argumente sau ceva.ok. Dar doar asa ca sa te bagi in seama...

| hypothesis explică (pentru sofisis):

In primul rand,nu te mai crede mama Omida pentru ca nu esti.
In al doilea rand tu trebuie sa demonstrezi ca acest lucru este o practica des intalnita in realitate,si nu eu ca nu este. Tu nu ai nicio dovada,nici un studiu (si nici daca ai avea,nu cred ca ar fi relevant). Noi doar putem crede. Argumentul tau suna cam asa:Este normal sa se practice des sexul oral pentru ca asa mie mi se pare normal. Este o concluzie gresita. Nu mai rabufni ca o faci degeaba si poate se rupe ceva in tine.
"Daca aveai ceva cu care sa ma contrazici, argumente sau ceva." Serios? Dupa cum am zis, nu eu trebuie sa am argumentele, ci tu, la ceea ce sustii. Cand nu vei mai veni cu afirmatii goale, te voi lua si eu in serios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se practica, se practica si asta nu numai in filmele porno, ca si baietii, fetele se uita la porno, tocmai pentru a invata sa-i satisfaca pe baieti, deci practica orice pentru ca nu au demnitate si respect de sine. Putin imi pasa mie ce practica 99, 9%, eu nu pun gura pe p. la. In ce priveste principiile religioase, da poate ai dreptate poate doar pe cei care le au ii mustra constiinta ca restul...hypothesis nu se practica doar in filmele porno. Sunt multi care ar putea sa joace in ele. Ieri a scris una care nici majora nu e si deja practica dubla penetrare...no coment

| dragodana a răspuns:

Salut! Normal ca da.Doar ca nu se face parada cu el ca cu sexul normal.

Răspuns utilizator avertizat
| Jmecherosu14 a răspuns:

Normal ca se practicawinking