| anonim_4396 a întrebat:

In seara aceasta am observat ca pe una din labiile mici mi-a aparut o umflatura destul de sesizabila. Ultimul contact sexual l-am avut ieri, dar a fost protejat. Precizez ca nu am usturimi la urinare si nici un altfel de simptom. A mai patit cineva asta? Cum ar trebui tratat?

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Probabil este o inflamatie a unei glande. Pune-ti comprese cu Rivanol rece si daca pana maine dimineata nu dispare, du-te la ginecolog.

| Miauti a răspuns:

Ginecologul te poate ajuta! pare mai mult o iritatie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu eu trebuie sa tyy 1 contact sexual timp de 30min neincetat