| o fata a întrebat:

In special pentru baieti dar si pentru fete tongue 1puteti sa uitati prima voastra iubire? 2 daca ati putea iubi la fel ca prima data sau mai mult? asta ma refer daca v-ati despartit de prima dragoste/iubire iar acum ati cunoscut pe altcineva? este posibil?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prima iubire nu se va uita niciodată indiferent cum se termină ea.
Următoarea poate fi mai profundă, mai împlinită.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| Anecherry a răspuns:

Nu am uitat prima mea iubirehappy eram micuta aveam vreo 13 ani cand m-a sarutat prima data, apoi am mai avut o relatie peste 3 ani. acum nu mai sunt cu el, pentru ca nu am suportat gelozia si posesivitatea excesiva. in prezent sunt cu alta persoana si il iubesc enorm. nu cred ca voi putea sa uit prima mea iubire, si nici alta persoana cu care am impartasit sentimente, emotii si momente frumoasehappy

| LaMisto a răspuns:

La fel cum exista prima iubire exista si a 2-a si a 3-a etc.Fiecare relatie ne marcheaza intr-un anume fel.

| cosolovschi a răspuns:

Nda prima iubire la mine inca nu a fost, mai bine spus eu stiu si inteleg bine faptul asta ca toti te tradeaza si de aceia prefer sa ma folosesc de persoane, in scopuri anumite, crede-ma ca asa e cu mult mai bine, in ziua de azi poti sa fi convins numai in moarte ta. Bafta