| Nikoleta29 a întrebat:

în timp ce făceam sex eu și partenerul meu, fetița noastră a dat buzna în cameră și ne-a surprins iar în acel moment a început să țipe și să plângă și nu se mai opresște. De ce a reacționat așa? Ce să fac ca să o calmez, că nu-și revine? Am întrebat-o de ce s-a speriat iar ea mi-a spus că sunt o panaramă laughing Ea abia că poate vorbi și m-a făcut o panaramă, și când am întrebat-o de ce se sperie, ea mi-a spus că am vrut să-l omor pe tatilaughing Este normal ca un copil să aibă o astfel de reacție?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si ti ai traso cu asta inainte sau dupa ce ti ai traso cu ala de la hotel?

| Violleta2022 a răspuns:

Troll!

| Gabriel_Razvan_1998_rbrz a răspuns (pentru Violleta2022):

Tu esti proasta sau esti proasta una din 2. Imi comentezi la intrebare fara sa stii in primul rand si ii zici troll aici. Poate lumea mai are probleme tu iti pierzi timpul pe TPU cand esti in criza varstei.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Gabriel_Razvan_1998_rbrz):

Tot troll esti!

| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal sa reactioneze asa.

| alina2k18 a răspuns:

Al dreaqu l@bar ce esti laughing acu faci sex cu parteneru laughing amantu nu iti mai place laughing
TRans retardat ce esti laughing

| MihaiNicu23 a răspuns:

Este normal sa se sperie ca nu intelege ce faceati voi, pentru ca nu este la varsta la care sa inteleaga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Altã panaramã care nu stie sã-si creascã copii(glumã) nu stiu daca esti seriosã...
Daca vorbesti serios si este fetitã este geloasã pe tatãl ei, se numeste "complexul Electra" vezi termenul in psihologie, probabil crede cã vrei sã o omori si tu sã rãmâi cu tatãl ei. rolling on the floor
https://ro.m.wikipedia.org/wiki/Complexul_Electra
Problema este cã tu nu ai discutat cu ea cum trebuie, si se mai si poate ca tatãl ei sã nu-i fi oferit destulã afectiune, oricum Dacã vã prins ar fi bine sã discutati pe rând cu ea, si de acum incolo sã ii aratati afectiune mai multa sã nu se simtã exclusã! Binenteles nu o penetratilaughing doar atingeri mai tandre...

| UsersBoss a răspuns:

Daca ar fi stiut de mica procedeul prin care se fac copii si ca acest procedeu se mai repeta si din placere nu neaparat pentru copii, nu ai mai fi avut aceasta problema. Incercati sa o faceti noaptea, cand ea doarme, in liniste si cu usa inchisa.

| Mihai56t a răspuns:

Este normal sa reactioneze asa!
Fiti mai atenti!
Asigurati-va ca aveti usa inchisa, si ca, copilul nu vine peste voi.