| jon_3492 a întrebat:

In timpu sexului dupa 2-3 minute s-a rupt prezervativul(oleaca in >virf))si am scos, n-am continuat mai departe. Care e probabilitatea sa ma imolnavesc de hiv, daca partnera sa presupunem ca are hiv. (a fost numai sex vaginal, nu eram deloc excitat, asa sa zic(nu era in ercetie cum trebuie)-pentru ca nu cam aveam atractie fata de ea ) legatura cu singele nu a fost deloc

Răspuns Câştigător
| Adynna_9523 a răspuns:

Stai m-a linistit ca nai nimic daca zici ca te-ai oprit imediat ce ti s-a rupt prezervativulwinking
Era mai rauu dacaa continuaii atunci exista posibilitateaa saa ieii cine stiee cee sad
Oricum stai linistit ca nai nimic si nicii no sa ti se intample cevaawinking
Ps-Mi s-a intamplat si mie de cateva orii si n-am avut nicii pa dreacuu laughing
mult Noroc :X

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Riscul exista. Nu sangele este agentul infectant, ci secretia vaginala. Probabil ca poti aprecia un risc de cam 10-15% daca partenera este HIV pozitiva. Nu conteaza cat de excitat sau atras erai de ea.

| ofataoarecare a răspuns:

Mica.deoarece ti-ai dat seama repede si te-ai oprit:-)
Ai fost harnic si rapid:-)

| Digital112 a răspuns:

P,l,m n-ai bani de durex?