| anonimbuc21 a întrebat:

In timpul sexului protejat imi scade erecția spre 0... De ce?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pierderea erectiei se produce pe fond/plan psihic. Este cazul sa te adresezi unui psihoterapeut sexolog specializat pe problemele de dinamica sexuala. Sanatate.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Si cand nu este protejat, nu?
Atunci vorbeste cu partenera sa te excite mai mult dupa.

| Freya1 a răspuns:

Probabil te inhibi.
Dacă ești la începutul vieti sexuale e posibil sa te intimidezi, sa ai complexe etc.

| Cristian84 a răspuns:

Esti la inceput trebuie sa fi relaxat in timpul partidei si ai sa vezi ca o sa dureze mult mai mult

| Numee a răspuns:

Este posibil sa fi ejacuat si tu sa nu iti fi dat seama.
Am spus este,, posibil"