| anonimbuc21 a întrebat:

Am nevoie de un sfat.
Inainte de actul sexual protejat nu prea am erecția tare ca sa pot introduce.
Si in timpul actului mi se duce erecția. Motiv?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este indicat/ar fi bine sa discuti cu un psihoterapeut sexolog care este specializat si in rezolvarea problemelor de dinamica sexuala. Sanatate!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai incearca sa te exciti bine inainte si si dupa ce pui prezervativul. Poate iti trece asta dupa ce este pus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate din cauza ca totul e pe fast ***, nu exista preludiu, atingeri ai acel stres ca totul sa iasa perfect, cand faci sex cu o tipa trebuie sa luati incet nu cum va dezbracati ii bagi sobolanul. trebuie si ea sa faca ceva nu doar tu, ca doar nu e impaiata.cand faci sex nj trebuie sa fi emotionat, sau stresat, trebuie sa fi increzator si sa iti spui ca poti sa satisfaci o femeie. daca nu mergi la un sexolog acolo se va discuta mai in profunzime despre problemele tale. asta se intampla din cauza stresului cotidian. pune o sa iti faca un masaj inainte de actul sexual asa te vei mai detensiona, asculta o melodie care sa te binedispuna, fa sport pentru o mai buna circulatie.